Facebook

Twitter

YouTube

ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec - Nr. tel.: 67 268 56 80

Konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w kolejnej edycji wojewódzkiego konkursu pt. „Palić, nie palić- oto jest pytanie?”.

 

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków palenia tytoniu, promowanie niepalenia papierosów i inhalowania e-papierosów oraz kształtowanie postaw asertywnych wobec osób palących papierosy i inhalujących e-papierosy. Tegoroczne zadanie konkursowe polega na samodzielnym przygotowaniu komiksu promującego zdrowy styl życia wolny od nałogu palenia papierosów i inhalowania e-papierosów. Praca konkursowa powinna zawierać elementy charakterystyczne dla komiksu. Historyjka powinna być przedstawiona za pomocą obrazków opatrzonych komentarzem lub tekstem umieszczonym w tzw. „dymkach”.

Szczegóły zawarte są w regulaminie konkursu.

 

Regulamin i załączniki

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania PSSE w Wągrowcu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

 Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora

Sanitarnego w Wągrowcu

 

       Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że nadal obowiązują nakazy zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych oraz utrzymania właściwego dystansu społecznego.

       Wobec licznych skarg klientów sklepów, zakładów usługowych, petentów urzędów na nieprzestrzeganie przez znaczną część społeczeństwa tych obowiązków przypomina się

o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz zachowaniu właściwego dystansu.

       Za nieprzestrzeganie tych zakazów i nakazów grożą kary.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wągrowcu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu przypomina, iż nadal obowiązują nakazy zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych
w tym w obiektach żywieniowo – żywnościowych (sklepy, markety, bary, restauracje, kawiarnie, itp.).

Obowiązek ten został nałożony nie tylko na klientów tych obiektów, ale również na pracowników mających bezpośredni kontakt z klientem (sprzedawcy, kasjerzy, kelnerzy, itp.).

Za nieprzestrzeganie tych nakazów grożą kary.