Facebook

Twitter

YouTube

ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec - Nr. tel.: 67 268 56 80

Konkurs fotograficzny „Wybierz życie – pierwszy krok”

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Kuratorium Oświaty oraz Fundacją MSD dla Zdrowia Kobiet organizuje konkurs fotograficzny, realizowany w ramach programu „Wybierz życie – pierwszy krok”.

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat raka szyjki macicy i jego profilaktyki oraz motywowanie dziewcząt do regularnego poddawania się badaniom profilaktycznym przez całe życie. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie autorskiej fotografii na temat profilaktyki raka szyjki macicy, która będzie mogła być wykorzystana, jako materiał pomocniczy do realizacji programu.

Z etapu szkolnego na etap wojewódzki szkoły przesyłają lub składają do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu – Oddziału Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, os. Przyjaźni 118, 61-680 Poznań jedną pracę (zdjęcie wywołane lub na płycie CD wraz ze zgodą rodzica na udział dziecka w konkursie lub oświadczeniem pełnoletniego uczestnika konkursu), w terminie do dnia 05.05.2018 r.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

 

Regulamin i zgody

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania PSSE w Wągrowcu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter