Facebook

Twitter

YouTube

ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec - Nr. tel.: 67 268 56 80

Konkurs „Nie daj szansy AIDS” na film pod tytułem „Krótka historia o HIV”

Państwowa Inspekcja Sanitarna woj. wielkopolskiego organizuje konkurs pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zadanie konkursowe polega na nakręceniu przez uczniów filmu pod tytułem „Krótka historia o HIV”. Film powinien uświadamiać, że wiedza jest istotnym elementem w profilaktyce zakażeń HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Warto wiedzieć więcej o drogach zakażenia, towarzyszących objawach, leczeniu i profilaktyce, aby żyć bezpieczniej, chronić siebie i innych. Powinien zwracać uwagę na konieczność wykonywania testów na HIV, po każdym ryzykownym zachowaniu. Autorzy w swoich filmach mają zachęcić młodych ludzi do zainteresowania się ww. tematyką.

Szczegóły dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu zawarte są w Regulaminie Konkursu. Pracę, która zajmie I miejsce w etapie szkolnym konkursu, należy przesłać do 20 października 2017 r. na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Wągrowcu wraz z oświadczeniem F/IT/PT/PZ/01/02/02 oraz z protokołem z posiedzenia komisji konkursowej etapu szkolnego.

 

Do pobrania:

1. Regulamin konkursu

2. Oświadczenie- F/IT/PT/01/02/02

3. Druk- protokół komisji konkursowej

4. Zgoda

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania PSSE w Wągrowcu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter