Facebook

Twitter

YouTube

ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec

aktywne wakacje

Na stronie facebook Głównego Inspektoratu Sanitarnego opublikowano konkurs promujący aktywność fizyczną podczas wakacji spędzanych wspólnie z rodziną.

https://www.facebook.com/GISgovpl

Konkurs będzie trwał do 07.09.2020 r.

5 najbardziej kreatywnych i ciekawych sposobów przedstawienia aktywnego wypoczynku z rodziną zostanie nagrodzonych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

 

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/GISgovpl/photos/a.336933066356751/3424279640955396/?type=1&theater

ZAWIESZENIE XX EDYCJI KONKURSU „PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że z powodu epidemii koronawirusa XX edycja konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” zostaje zawieszona.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w XX edycji konkursu pt. „Palić, nie palić- oto jest pytanie?”. Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od inhalowania e – papierosów.

Czytaj więcej...

Odwołanie IV edycji konkursu „Szkoła wolna od używek”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że z powodu epidemii koronawirusa IV edycja konkursu „Szkoła wolna od używek” zostaje odwołana. Zamknięte szkoły oraz konieczność ograniczania kontaktów międzyludzkich, uniemożliwiają realizację zadania konkursowego, jakim jest nagranie oraz zmontowanie filmu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny zaprasza do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od używek”. Konkurs skierowany jest do szkół ponadpodstawowych, które uczestniczą lub nie uczestniczą w programie edukacyjnym „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Konkurs „Młodość kontra HIV”

Organizatorem konkursu skierowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu naszego powiatu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wągrowcu. Celem konkursu było uświadomienie, że zagrożenie HIV może dotyczyć każdego człowieka, a także podniesienie poziomu wiedzy o HIV/AIDS oraz przełożenie jej na bezpieczne zachowania zdrowotne i społeczne oraz zachęcenie uczniów do wzajemnej edukacji na temat HIV/AIDS.

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania PSSE w Wągrowcu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter