Facebook

Twitter

YouTube

ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec - Nr. tel.: 67 268 56 80

ZAWIESZENIE XX EDYCJI KONKURSU „PALIĆ, NIE PALIĆ - OTO JEST PYTANIE?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że z powodu epidemii koronawirusa XX edycja konkursu „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” zostaje zawieszona.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w XX edycji konkursu pt. „Palić, nie palić- oto jest pytanie?”. Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od inhalowania e – papierosów.

Czytaj więcej...

Odwołanie IV edycji konkursu „Szkoła wolna od używek”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że z powodu epidemii koronawirusa IV edycja konkursu „Szkoła wolna od używek” zostaje odwołana. Zamknięte szkoły oraz konieczność ograniczania kontaktów międzyludzkich, uniemożliwiają realizację zadania konkursowego, jakim jest nagranie oraz zmontowanie filmu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny zaprasza do udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od używek”. Konkurs skierowany jest do szkół ponadpodstawowych, które uczestniczą lub nie uczestniczą w programie edukacyjnym „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Konkurs „Młodość kontra HIV”

Organizatorem konkursu skierowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu naszego powiatu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wągrowcu. Celem konkursu było uświadomienie, że zagrożenie HIV może dotyczyć każdego człowieka, a także podniesienie poziomu wiedzy o HIV/AIDS oraz przełożenie jej na bezpieczne zachowania zdrowotne i społeczne oraz zachęcenie uczniów do wzajemnej edukacji na temat HIV/AIDS.

Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców zapraszają do udziału w IX edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!”, organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych, zainteresowanych zdobyciem i pogłębieniem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania PSSE w Wągrowcu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wągrowcu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu przypomina, iż nadal obowiązują nakazy zasłaniania nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych (obiekty: handlowe, usługowe, kultury, kultu religijnego, środki komunikacji masowej, urzędy itp.).

Obowiązek ten dotyczy także bulwarów, parków, placów, plaż, parkingów, cmentarzy, zieleńców, targowisk itp. W przestrzeniach otwartych można odstąpić od tego obowiązku przy zachowaniu dystansu 1,5 m.