Facebook

Twitter

YouTube

ul. Gnieźnieńska 49, 62-100 Wągrowiec - Nr. tel.: 67 268 56 80

Konkurs „Nie daj szansy AIDS”

Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych filmu pod tytułem „Krótka historia o HIV”. Do konkursu w etapie powiatowym przystąpiła tylko jedna szkoła- Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu. Film nakręcony przez Dawida Muchę, Mikołaja Patelskiego i Sebastiana Gawlittę został laureatem tego konkursu i reprezentował nasz powiat w etapie wojewódzkim, gdzie został wyróżniony.

Konkurs „Młodość kontra HIV”

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu tematycznej ulotki dla młodych ludzi. W etapie szkolnym konkursu wzięło udział 440 uczniów z 11 szkół, w etapie powiatowym wyłoniono laureatów z pośród 32 nadesłanych prac.

Czytaj więcej...

Oświata zdrowotna i promocja zdrowia PSSE w Wągrowcu organizuje konkurs plastyczny pod hasłem „Młodość kontra HIV”, który skierowany jest do uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II i III klas oddziałów gimnazjalnych. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez uczniów tematycznej ulotki dla młodych ludzi.

Czytaj więcej...

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu uprzejmie informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców zapraszają do udziału w VII edycji Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!”. Cele Konkursu wynikają z założeń programowych i związane są z racjonalnym żywieniem i aktywnością fizyczną.
Konkurs realizowany w roku szkolnym 2017/2018, adresowany jest do uczniów klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Trzymaj Formę!”. W Konkursie mogą wziąć udział również uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów, którzy nie realizują ww. programu.

Czytaj więcej...

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania PSSE w Wągrowcu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter